Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1999 / 202 pagina’s / Nederlands / 9789023010098
€ 22,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1999 / 202 pagina’s / Nederlands / 9789023010098
€ 22,50
Uitverkocht
Uitverkocht
De helende kracht van de geest is een diepzinnig en praktisch boek met veel oefeningen die hun oorsprong vinden in de oude spirituele wijsheid van het Tibetaans boeddhisme, maar toegesneden zijn op de cultuur en de problematiek van het Westen. Kernpunt van het boek is het besef dat onze geest de kracht bezit om pijn en spanning te overwinnen – en vreugde en vrede te realiseren – door het laten varen van wat de boeddhisten noemen ‘het vasthouden aan het inherente zelf’.
| Gewicht | 360 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 15,5 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789023010098 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 202 pagina's |
| Gewicht | 360 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 15,5 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789023010098 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 202 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.