Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 12de druk 2e oplage / 2007 / 207 pagina’s / Nederlands / 9789026510991
€ 19,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 12de druk 2e oplage / 2007 / 207 pagina’s / Nederlands / 9789026510991
€ 19,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Werkboek met oefeningen om het zelfbeeld van uw kind te verbeteren en gedrag positief te beïnvloeden
Het opvoeden van een kind is soms niet makkelijk. Dit werkboek geeft een aantal praktische adviezen om de problemen van alledag aan te pakken. Vier onderwerpen staan daarbij centraal: zelfbeeld van een kind, gespreksvaardigheden, gedragsbeïnvloeding en gezond denken. De auteurs zijn allen psycholoog en hebben al vele jaren ervaring met hulpverlening aan ouders en kinderen.
| Gewicht | 380 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 16 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789026510991 |
| Auteur | A. Biloen-Beijen, A. van Londen, J.M. Cladder, W. van Londen-Barentsen |
| Uitgeverij | Pearson Benelux |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 12de druk 2e oplage |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 207 pagina's |
| Gewicht | 380 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 16 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789026510991 |
| Auteur | A. Biloen-Beijen, A. van Londen, J.M. Cladder, W. van Londen-Barentsen |
| Uitgeverij | Pearson Benelux |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 12de druk 2e oplage |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 207 pagina's |





Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.