Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2008 / 298 pagina’s / Nederlands / 9789057122460
€ 20,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2008 / 298 pagina’s / Nederlands / 9789057122460
€ 20,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Alle kinderen willem spelen. Alleen speelt de een gemakkelijker dan de ander. Met plezier uit de pas bevat spelletjes voor kinderen met een sen sensorische integratiestoornis – Coördinatieproblemen, over – of ondergevoeligheid voor prikkels, extreme bewegelijkheid of passiviteit. Met de juiste spelletjes kunnen zij hun sensorische verwerkingsvaardigheden trainen en versterken én veel plezier beleven.
De ruim honderd spelletjes zijn eenvoudig en leerzaam en stimuleren de ontwikkeling van de hersenen en het lichaam. Zo kunnen sensorische integratieproblemen op een leuke en eenvoudige manier aangepakt worden. Een aantal activiteiten is speciaal geschikt voor kinderen met een autismespectrumstoornis.
| Gewicht | 669 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 2,8 cm |
| ISBN | 9789057122460 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Nieuwezijds |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 298 pagina's |
| Gewicht | 669 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 2,8 cm |
| ISBN | 9789057122460 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Nieuwezijds |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 298 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.