Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 12de druk / 2008 / 722 pagina’s / Nederlands / 9789035132733
€ 20,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 12de druk / 2008 / 722 pagina’s / Nederlands / 9789035132733
€ 20,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Wat is signaalangst? Welke soorten neurosen bestaan er? Wat zijn barbituraten? Alle belangrijke begrippen uit de psychologie zijn te vinden in dit uitvoerige en toegankelijke Woordenboek van de psychologie. Een naslagwerk voor iedereen die iets meer van psychologie wil weten, en een belangrijk standaardwerk voor degenen die beroepshalve te maken hebben met psychologische begrippen.
| Gewicht | 1033 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15,1 × 4,5 cm |
| ISBN | 9789035132733 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Bert Bakker |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 12de druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 722 pagina's |
| Gewicht | 1033 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15,1 × 4,5 cm |
| ISBN | 9789035132733 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Bert Bakker |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 12de druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 722 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.