Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1977 / 362 pagina’s / Engels / 9780945971566
€ 32,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1977 / 362 pagina’s / Engels / 9780945971566
€ 32,50
Op voorraad
Op voorraad
This is book one of the two-volume set that presents graded courses in Bahasa Indonesia. It is used by universities all over the world and is accessible to those who wish to master the language through self-study at the intermediate and advanced levels.
| Gewicht | 608 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,2 × 2,7 cm |
| ISBN | 9780945971566 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Periplus Editions |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1977 |
| Aantal pagina's | 362 pagina's |
| Gewicht | 608 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,2 × 2,7 cm |
| ISBN | 9780945971566 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Periplus Editions |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1977 |
| Aantal pagina's | 362 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.