Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 4de druk / 2007 / 624pagina’s / Nederlands / 9789027490827
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 4de druk / 2007 / 624pagina’s / Nederlands / 9789027490827
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Ruimte en tijd zijn de basiselementen van de kosmos. Maar wat zijn ruimte en tijd zelf eigenlijk? Is ruimte een reëel bestaand iets? Waarom heeft tijd een richting? Zou het universum zonder ruimte en tijd kunnen bestaan? En de centrale vraag: hoe zit de kosmos in elkaar? Brian Greene begint De ontrafeling van de kosmos met de inzichten van grote natuurkundigen als Newton en Einstein om uit te komen bij de meest recente ideeën op het gebied van de supersnaar- en M-theorie, waarmee het gedrag van alles, van het kleinste deeltje tot het grootste zwarte gat, kan worden verklaard. Deze verbazingwekkende ontwikkeling zou in de richting van een theorie van alles kunnen wijzen. Op geestige wijze en met briljant gebruik van analogieën neemt Greene ons mee op reis naar nieuwe lagen van de werkelijkheid die hedendaagse natuurkundigen onder de oppervlakte van onze huidige wereld hebben ontdekt. Na het lezen van De ontrafeling van de kosmos zullen we heel anders naar die werkelijkheid kijken. Brian Greene studeerde aan Harvard University en Oxford University. Hij doceert natuurkunde en wiskunde aan Cornell University en Columbia University, en geeft over de hele wereld lezingen. Greene geldt als groot deskundige op het gebied van de supersnaartheorie. Hij verwierf internationaal bekendheid met The Elegant Universe (De kosmische symfonie). ‘( ) een verbazingwekkende reis door het universum.’ The New York Times ‘Populair-wetenschappelijk schrijven van de hoogste orde.’ Publishers Weekly ‘De beste uitleg over het meest recente onderzoek.’ Science
| Gewicht | 995 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 5 cm |
| ISBN | 9789027490827 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Het Spectrum |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 624pagina's |
| Gewicht | 995 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 5 cm |
| ISBN | 9789027490827 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Het Spectrum |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 624pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.