Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2018 / 287 pagina’s / Nederlands / 9789400509696
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2018 / 287 pagina’s / Nederlands / 9789400509696
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Wolven voeden hun kinderen liefdevol op, bekommeren zich om ouderen en zieken en zijn in staat om tijdens het spel alles te vergeten en zich volledig te focussen. Ze denken en dromen, maken plannen en communiceren effectief met elkaar – en lijken zo meer op ons dan we denken. De gerenommeerde wolvenonderzoeker Elli Radinger gaat aan de hand van fascinerende verhalen in op de kenmerkende eigenschappen van wolven, zoals vertrouwen, geduld, familiebanden, leiderschap, omgaan met tegenslagen en de dood. Ze onthult verrassende en veelal onbekende inzichten in het leven van wolven en toont aan dat we heel wat van ze kunnen leren.
| Gewicht | 560 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 15 × 3 cm |
| ISBN | 9789400509696 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lev. |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2018 |
| Aantal pagina's | 287 pagina's |
| Gewicht | 560 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 15 × 3 cm |
| ISBN | 9789400509696 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lev. |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2018 |
| Aantal pagina's | 287 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.