Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2003 / 324 pagina’s / Engels / 9780195147438
€ 11,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2003 / 324 pagina’s / Engels / 9780195147438
€ 11,95
Uitverkocht
Uitverkocht
The authors offer a thoughtful but entertaining journey into the heart of mathematics covering the great road from Pythagoras through Descartes, Leibniz, Cantor and others. (Science & Mathematics)
| Gewicht | 665 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,2 × 16,4 × 2,7 cm |
| ISBN | 9780195147438 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Oxford University Press |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 324 pagina's |
| Gewicht | 665 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,2 × 16,4 × 2,7 cm |
| ISBN | 9780195147438 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Oxford University Press |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 324 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.