Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 9de druk / 2021 / 191 pagina’s / Nederlands / 9789025905163
€ 18,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 9de druk / 2021 / 191 pagina’s / Nederlands / 9789025905163
€ 18,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Ouder worden is aanvaarden, loslaten en je verzoenen,’ zegt Anselm Grün. In de klassieker Gelukkig ouder worden van moedigt hij zijn lezers aan bewust met het ouder worden om te gaan.
Bewust omgaan met ouder worden is essentieel om het leven in alle volheid te kunnen ervaren. De ouderdom kan een spirituele levensfase van groei en rijpheid zijn. Omgaan met grenzen, dankbaarheid en zachtmoedigheid zijn belangrijke thema’s.
Een inspirerend boek voor wie wil stilstaan bij de zin van het volle leven.
| Gewicht | 281 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789025905163 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 9de druk |
| Jaar Uitgave | 2021 |
| Aantal pagina's | 191 pagina's |
| Gewicht | 281 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789025905163 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 9de druk |
| Jaar Uitgave | 2021 |
| Aantal pagina's | 191 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.