Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 6de druk / 2015 / 71 pagina’s / Nederlands / 9789025904883
€ 15,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 6de druk / 2015 / 71 pagina’s / Nederlands / 9789025904883
€ 15,50
Op voorraad
Op voorraad
In dit boek geeft Thich Nhat Hanh inzicht in de aard van ware liefde. Met eenvoud, warmte en directheid onderzoekt hij de vier aspecten van liefde in de boeddhistische traditie: liefhebbende vriendelijkheid, mededogen, vreugde en vrijheid. Hij legt uit hoe we deze eigenschappen van de liefde kunnen ervaren in ons dagelijks leven. Daar zijn wel de juiste omstandigheden voor nodig. We moeten volledig aanwezig zijn in ons leven, in het huidige moment.
Thich Nhat Hanh biedt eenvoudige technieken om hieraan te voldoen. Daarnaast is liefde niet alleen noodzakelijk voor de ander, maar ook voor onszelf, om pijn, angst en negatieve gedachten en gevoelens te dragen.
| Gewicht | 124 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17,5 × 15 × 0,9 cm |
| ISBN | 9789025904883 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 6de druk |
| Jaar Uitgave | 2015 |
| Aantal pagina's | 71 pagina's |
| Gewicht | 124 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17,5 × 15 × 0,9 cm |
| ISBN | 9789025904883 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 6de druk |
| Jaar Uitgave | 2015 |
| Aantal pagina's | 71 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.