Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2023 / 153 pagina’s / Engels / 9781032170053
€ 29,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2023 / 153 pagina’s / Engels / 9781032170053
€ 29,50
Op voorraad
Op voorraad
This book is aimed at those leaders who seek to experience the full transformative effects of Lean in their organizations and want to practice it at the principle level of deployment. Holt’s aim is to help business leaders enhance who they are by changing what they do and the way that they do it.
| Gewicht | 365 g |
|---|---|
| Afmetingen | 25,5 × 18 × 1 cm |
| ISBN | 9781032170053 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Routledge |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2023 |
| Aantal pagina's | 153 pagina's |
| Gewicht | 365 g |
|---|---|
| Afmetingen | 25,5 × 18 × 1 cm |
| ISBN | 9781032170053 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Routledge |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2023 |
| Aantal pagina's | 153 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.