Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2011 / 396 pagina’s / Nederlands / 9789045705248
€ 14,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2011 / 396 pagina’s / Nederlands / 9789045705248
€ 14,95
Op voorraad
Op voorraad
Louis Stiller was meer dan tien jaar de drijvende kracht achter Schrijven Magazine, Schrijven Online en de Schrijf- bibliotheek. In dit boek verzamelde hij de schrijfoefeningen, -tips en ideeën die hij opdeed, niet alleen als hoofdredacteur maar vooral ook als docent van de Schrijversvakschool S: Amsterdam, sv Groningen en de Schrijven Online Academie.
Door Het grote schrijf-doe-boek kun je je niet alleen een jaar lang laten inspireren, maar kun je ook technieken oefenen en ideeën opdoen. Alle literaire genres hebben een eigen plek: van verhalen tot essays, van gedichten tot dialogen. Tezamen vormen ze een staalkaart van de mogelijkheden die creatief schrijven biedt. Bovendien is er elke week een speciale oefening voor jongere schrijvers.
Louis Stiller (1959) is journalist, schrijver, hoofdredacteur en uitgever. Hij schreef een groot aantal boeken, variërend van reisgidsen en reportages tot essays over stad en land (Wachtland, Stillers omgang). Stiller won de ECI Essayprijs en ontving het Belcampo Stipendium van de Provincie Groningen.
| Gewicht | 537 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 14 × 3,6 cm |
| ISBN | 9789045705248 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Augustus |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2011 |
| Aantal pagina's | 396 pagina's |
| Gewicht | 537 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 14 × 3,6 cm |
| ISBN | 9789045705248 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Augustus |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2011 |
| Aantal pagina's | 396 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.