Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 2023 / 485 pagina’s / Nederlands / 9789021423692
€ 17,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 2023 / 485 pagina’s / Nederlands / 9789021423692
€ 17,95
Op voorraad
Op voorraad
Hoe creëren we een veilige, stabiele wereld waarin we elkaar een welgemeend happy 2050 kunnen wensen? Dat is de vraag waarnaar Babette Porcelijn nieuwsgierig onderzoek deed. Het happy 2050 scenario is het resultaat; een compleet plan van aanpak voor een veilige planeet, een geïnspireerde crew, een integer beleid, eco-positieve productie zonder verborgen impact, een gezonde economie en gelijke kansen op welzijn voor iedereen.
Babette diept deze fundamenten van geluk uit en legt hun samenhang bloot. Zo ontstaat een helder overzicht van alles waarmee we aan de slag kunnen voor een happy 2050.
Wij zijn de crew van de planeet en dit is ons handboek. Let’s go!
| Gewicht | 1180 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 17 × 3,7 cm |
| ISBN | 9789021423692 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Volt |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2023 |
| Aantal pagina's | 485 pagina's |
| Gewicht | 1180 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 17 × 3,7 cm |
| ISBN | 9789021423692 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Volt |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2023 |
| Aantal pagina's | 485 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.