Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2008 / 372 pagina’s / Engels / 9780670067947
€ 19,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2008 / 372 pagina’s / Engels / 9780670067947
€ 19,95
Op voorraad
Op voorraad
This controversial book addresses how sex and drugs have turned the global epidemic of HIV into a billion-dollar-a-year industry. Epidemiologist Elizabeth Pisani takes a no-holdsbarred approach to finding out exactly why 40 million people are living with HIV and 28 million have already died of AIDS when we have the knowledge, the money, and the means to wipe out the disease in 90 percent of the world.
| Gewicht | 625 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 16,3 × 3,1 cm |
| ISBN | 9780670067947 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Penguin Group |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 372 pagina's |
| Gewicht | 625 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 16,3 × 3,1 cm |
| ISBN | 9780670067947 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Penguin Group |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 372 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.