Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2006 / 118 pagina’s / Nederlands / 9789025955328
€ 7,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2006 / 118 pagina’s / Nederlands / 9789025955328
€ 7,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Angsten en geestelijke verwondingen dragen wij allemaal met ons mee. Ze kunnen onze zelfverwezenlijking in de weg staan. Door ze te erkennen en te overdenken kunnen we genezing vinden, volgens Anselm Grün.
Hij presenteert ons 14 noodhelpers – heiligen die bij rampen en ziekten te kunnen worden aangeroepen. Het waren gewone mensen, ieder met eigen angsten en verwondingen, die de kracht vonden om hun pijn en angst onder ogen te zien. Hun levensverhalen bieden wijze lessen voor het omgaan met ziekten en het vinden van genezing.
| Gewicht | 197 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789025955328 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 118 pagina's |
| Gewicht | 197 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789025955328 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 118 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.