Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / / 56 pagina’s / Nederlands / 9789080338319
€ 24,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / / 56 pagina’s / Nederlands / 9789080338319
€ 24,95
Op voorraad
Op voorraad
De Japanse onderzoeker dr. Yoshihide Hagiwara bestudeerde honderden planten en gewassen en vond uiteindelijk een voedingsmiddel dat zo rijk is aan essentiële voedingsstoffen, dat het de ideale aanvulling is op het moderne, nutriënt-arme dieet: Groen Gerst Extract. Dit heilzame groene poeder heeft – dankzij een door Hagiwara ontwikkelde droogmethode – precies dezelfde gunstige eigenschappen als het verse sap uit de bladeren van jonge gerst. De vele vitaminen, mineralen en enzymen in Groen Gerst Extract houden de mens in topconditie: gezond en bruisend van energie.
| Gewicht | 93 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,7 × 0,4 cm |
| ISBN | 9789080338319 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Hippocrates |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Aantal pagina's | 56 pagina's |
| Gewicht | 93 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,7 × 0,4 cm |
| ISBN | 9789080338319 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Hippocrates |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Aantal pagina's | 56 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.