Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Redelijke Staat / Paperback / 2de druk / 2020 / 331 pagina’s / Nederlands / 9789463458436
€ 26,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Redelijke Staat / Paperback / 2de druk / 2020 / 331 pagina’s / Nederlands / 9789463458436
€ 26,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Waarom zijn er zoveel verschillende visies over chakra’s, wat is waar en wat berust op aanname? Deze vraag geldt voor de vele aspecten van de onzichtbare mens. Ruim 25 jaar deed Bertien van Woelderen praktisch en theoretisch onderzoek naar deze aspecten en met name naar de relatie tussen ons lichaam, de zichtbare mens, en de onzichtbare mens. Zij gaat uitvoerig in op welke wijze het lichaam ons kan helpen de werking van het onzichtbare lichaam terug te vinden. In dit boek komen op heldere wijze onderwerpen als ontwikkelingspsycho logie en de relatie met de aura aan de orde, naast onderwerpen als de anatomie van de ziel, diverse bewustzijnsgebieden en bijzondere energieën. Dankzij haar tantraopleiding kan Bertien ook dieper ingaan op het fenomeen kundalini -energie. Aan het einde van dit boek behandelt zij het aura-lezen en wat er nodig is om professioneel aura-lezer te worden.
| Gewicht | 663 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 17 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789463458436 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | OvW training |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijke Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2020 |
| Aantal pagina's | 331 pagina's |
| Gewicht | 663 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 17 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789463458436 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | OvW training |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijke Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2020 |
| Aantal pagina's | 331 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.