Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw – inclusief DVD’s / Hardcover / 2000 / 2de druk / 61 pagina’s / Nederlands / 9789020284768
€ 9,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw – inclusief DVD’s / Hardcover / 2000 / 2de druk / 61 pagina’s / Nederlands / 9789020284768
€ 9,00
Uitverkocht
Uitverkocht
Eckhart Tolle leidde een bijzondere tweedaagse retraite in Findhorn, de beroem- de spirituele gemeenschap in het noorden van Schotland. De vier uur durende sessie is in haar geheel opgenomen en vastgelegd op twee dvd’s. Rustig en met humor maakt Tolle ons deelgenoot van zijn diepe boodschap en eenvoudige methode van transformatie om de kracht van het nu en de heiligheid van het zijn te kunnen ervaren. We kunnen ons werkelijk laten raken door zijn woorden en er zo weer nieuwe dingen in beluisteren, telkens als we ze horen.
Het fraai verzorgde boekje dat de dvd’s omlijst, bevat prachtige natuurfoto’s gemaakt door Eckhart zelf. De foto’s worden afgewisseld met markante teksten van de DVD.
| Gewicht | 221 g |
|---|---|
| Afmetingen | 15,7 × 15,5 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789020284768 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij AnkhHermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | pagina's |
| Gewicht | 221 g |
|---|---|
| Afmetingen | 15,7 × 15,5 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789020284768 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij AnkhHermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.