Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / Inclusief CD / 1st Printing / 2006 / 395 pagina’s / Engels / 9781401907174
€ 65,00
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / Inclusief CD / 1st Printing / 2006 / 395 pagina’s / Engels / 9781401907174
€ 65,00
Op voorraad
Op voorraad
Beneath a Vedic Sun – Your Life Purpose with Vedic Astrology, provides its readers with principles and practices used in career assessment drawn from the fields Vedic philosophy, modern career assessment, Vedic astrology, and the sister-sciences of Ayurveda and Vastu. These career guidelines will help readers discover the type of work for which they are best suited, and will encourage them to develop the competency necessary to reach the highest levels of their destiny. Example charts, illustrations, graphs, Internet search tips, and resource lists are provided to enrich your learning experience. There is also a special bonus enclosed with the book— a free CD of the popular “’ Light SE” Vedic astrology software.
| Gewicht | 710 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,9 × 15,3 × 2,6 cm |
| ISBN | 9781401907174 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Hay House |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1st Printing |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 395 pagina's |
| Gewicht | 710 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,9 × 15,3 × 2,6 cm |
| ISBN | 9781401907174 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Hay House |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1st Printing |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 395 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.