Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1997 / 1ste druk / 246 pagina’s / Nederlands / 9789020243130
€ 27,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1997 / 1ste druk / 246 pagina’s / Nederlands / 9789020243130
€ 27,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Dit tweede deel van Nieuwe therapieën met Bach-bloesems gaat onder meer in op de relatie tussen
de Bach-bloesemsporen en de acupunctuurmeridianen. De auteur laat met tal van
praktijkvoorbeelden zien hoe sporen en meridianen met elkaar samenhangen. Het zijn
trillingsvormen van hetzelfde principe die zich op verschillend niveau manifesteren.
Door deze relatie met de acupunctuur te leggen kan de ervaren therapeut de Bach-bloesems nog
effectiever en simpeler inzetten, met name in acute situaties en bij de behandeling van kinderen.
Met behulp van de recentelijk ontdekte test- en therapiepunten, de zogenaamde maanlijnpunten,
wordt een keuze van de juiste sporencombinaties veel gemakkelijker.
In het tweede gedeelte van het boek wordt verder ingegaan op de behandeling van kinderen. Een
speciaal ontwikkelde vragenlijst voor kinderen vergemakkelijkt de diagnose. Verder blijkt uit een
aantal praktijkgevallen hoe zowel factoren tijdens de zwangerschap en geboorte als in de omgeving
van het kind een exacte indicatie kunnen zijn voor het toe te passen middel.
| Gewicht | 589 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,6 × 16,2 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789020243130 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij AnkhHermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 246 pagina's |
| Gewicht | 589 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,6 × 16,2 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789020243130 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij AnkhHermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 246 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.