Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat – Lichte gebruikerssporen / Paperback / 2011 / 1ste druk / 224 pagina’s / Nederlands / 9789077677407
€ 12,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Goede Staat – Lichte gebruikerssporen / Paperback / 2011 / 1ste druk / 224 pagina’s / Nederlands / 9789077677407
€ 12,50
Op voorraad
Op voorraad
Kathleen Ann Milner werd geboren met helende en paranormale gaven. Zij gelooft dat alle heling van God komt en dat de engelen en hogere wezens met de energie die zij channelt samenwerken om wonderbaarlijke genezingen te kunnen realiseren.
Verander je manier van denken en verander daarmee je leven. Haat en boosheid bijvoorbeeld zijn zelfvernietigende emotionele patronen. Slechts halve waarheden zien veroorzaakt weer andere problemen die zich afzetten in het fysieke lichaam. De gedachte is om bewust te zijn zonder te oordelen, te houden van wie je veracht en gerechtvaardigde boosheid naar God te sturen en te vragen, zelfs te eisen dat God de dingen recht zet. Als je dit slechts korte tijd doet, zul je al positieve veranderingen merken.
Dit boek gaat verder, het is voor hen die er klaar voor zijn de creatieve en intuïtieve kanalen open te zetten en de spirituele wereld in zichzelf te ontdekken. Doordacht georganiseerde, helder uitgelegde opdrachten, helpen de lezer deze doelen te bereiken en om succesvol verschillende soorten Sjamaanse trancereizen te maken. Voorbeelden en ervaringen van cursisten zijn opgenomen.
| Gewicht | 370 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 15 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789077677407 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Hajefa |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Opmerking | Lichte gebruikerssporen |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2011 |
| Aantal pagina's | 224 pagina's |
| Gewicht | 370 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 15 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789077677407 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Hajefa |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Opmerking | Lichte gebruikerssporen |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2011 |
| Aantal pagina's | 224 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.