Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 17de druk / 2005 / 399 pagina’s / Nederlands / 9789043503310
€ 15,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 17de druk / 2005 / 399 pagina’s / Nederlands / 9789043503310
€ 15,00
Uitverkocht
Uitverkocht
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 562 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,1 × 13,6 × 3,4 cm |
| ISBN | 9789043503310 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Kok |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 17de druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 399 pagina's |
| Gewicht | 562 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,1 × 13,6 × 3,4 cm |
| ISBN | 9789043503310 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Kok |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 17de druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 399 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.