Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2008 / 287 pagina’s / Nederlands / 9789013048308
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2008 / 287 pagina’s / Nederlands / 9789013048308
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Filosoferen kun je leren. Dat geldt ook voor filosofische reflectie over de centrale begrippen in de economie en de bedrijfskunde. In dit boek dagen auteurs studenten en andere geïnteresseerden uit om met hen over belangrijke concepten uit deze vakdisciplines op een kritische manier na-te-denken. Kennis van filosofische stromingen en denkers is daarvoor niet per se nodig. Uitgaande van specifieke kwesties op hun vakgebied wordt de lezers duidelijk gemaakt hoe een filosofische uiteenzetting verhelderend en verdiepend kan werken. Aan de hand van vragen en opdrachten worden zij al doende op een systematische manier geschoold in deze voor hen nieuwe filosofische denkwijze.
Redactie
Dr. Christian Krijnen doceert wijsbegeerte aan de Vrije Universiteit Amsterdam. Zwaartepunten van zijn onderwijs en onderzoek zijn: kennis-en wetenschapsleer, praktische filosofie, cultuurfilosofie, organisatiefilosofie en economische filosofie.
Dr. Bas Kee verzorgde ruim twintig jaar het onderwijs op het gebied van Filosofie van Economie en Bedrijfskunde aan de Vrije Universiteit Amsterdam. Hij doet onderzoek op het gebied van organisatiefilosofie en economische filosofie.
| Gewicht | 462 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,2 × 15,8 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789013048308 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kluwer |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 287 pagina's |
| Gewicht | 462 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,2 × 15,8 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789013048308 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kluwer |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 287 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.