Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2012 / 240 pagina’s / Nederlands / 9789069639727
€ 7,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2012 / 240 pagina’s / Nederlands / 9789069639727
€ 7,00
Uitverkocht
Uitverkocht
Twintig jaar geleden schreef de boeddhistische monnik Bhante Henepola Gunaratana (Sri Lanka, 1927) het boek Mindfulness in plain English, door Altamira later uitgegeven onder de titel Meditatie in alle eenvoud. Het was in de woorden van Jon Kabat-Zinn, de man die mindfulness in het Westen tot een begrip maakte, ¿een onbetwist meesterwerk¿. Er werden wereldwijd dan ook meer dan een kwart miljoen exemplaren van verkocht. Nu is het vervolg op dit veelgeprezen boek beschikbaar: Verdiep je mindfulness. Bhante Gunaratana laat de lezer aan de hand van de zogeheten jhana¿s ¿ meditatiestadia die door de Boeddha zijn onderwezen ¿ kennismaken met diepere lagen van concentratie en inzicht. Verdiep je mindfulness gaat bewust een stap verder dan andere mindfulnessboeken. In dit werkboek worden principes uit de vipassanameditatie (zelfobservatie) gecombineerd met metta-meditatie (liefdevolle vriendelijkheid).
| Gewicht | 336 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,8 × 13,6 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789069639727 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 240 pagina's |
| Gewicht | 336 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,8 × 13,6 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789069639727 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 240 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.