Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1998 / 222 pagina’s / Nederlands / 9789062718771
€ 10,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1998 / 222 pagina’s / Nederlands / 9789062718771
€ 10,00
Uitverkocht
Uitverkocht
Sjamanisme is een geneeswijze die zijn oorsprong vindt in oude volksstammen. Sjamaan is een Siberisch woord voor de geestelijke genezer van deze volksstammen. Hij consulteert zijn persoonlijke geestelijke raadgevers die hem de kennis en de kracht geven om een oplossing te vinden. Dit boek laat u kennismaken met het sjamanisme en leert u opnieuw met gevoel en respect voor de natuur leven, Verder leert dit boek u: de rituelen in uw leven te herstellen meer inzicht te krijgen door droominterpretatie Uw dromen, hoop en verwachtingen te koesteren.
| Gewicht | 266 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,4 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789062718771 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Mirananda Uitgevers |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 222 pagina's |
| Gewicht | 266 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,4 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789062718771 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Mirananda Uitgevers |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 222 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.