Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2021 / 26ste druk, 3de oplage / 424 pagina’s / Nederlands / 9789006105612
€ 42,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2021 / 26ste druk, 3de oplage / 424 pagina’s / Nederlands / 9789006105612
€ 42,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Psychologie van de adolescentie 26e druk – 9789006105612 De 26e druk van Psychologie van de adolescentie is grondig herzien en geactualiseerd aan de hand van recente onderzoeksresultaten. De nieuwe 26e druk sluit aan op nieuwe inzichten en nieuw onderzoek over adolescentie. Het leven van de adolescent ziet er op sommige punten anders uit dan vijf jaar geleden. Er wordt bijvoorbeeld anders over gedacht en er is nieuw onderzoek beschikbaar dat de blik op de adolescentie verdiept en verbreedt. Een groot aantal hoofdstukken is herzien door de bestaande auteurs. Ook is het auteursteam is uitgebreid met auteurs van de Universiteiten van Amsterdam, Groningen, Rotterdam, Tilburg en Utrecht. Zij schreven onder andere de hoofdstukken cognitieve ontwikkeling tijdens de adolescentie, emotionele ontwikkeling en de rol van het gezin in de ontwikkeling van de adolescent. Ook werd een nieuw hoofdstuk over seksualiteit toegevoegd.
| Gewicht | 730 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,2 × 17,1 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789006105612 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | ThiemeMeulenhoff |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 26ste druk |
| Jaar Uitgave | 2021 |
| Aantal pagina's | 424 pagina's |
| Gewicht | 730 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,2 × 17,1 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789006105612 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | ThiemeMeulenhoff |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 26ste druk |
| Jaar Uitgave | 2021 |
| Aantal pagina's | 424 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.