Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1999 / 1ste druk / 456 pagina’s / Engels / 9780879839680
€ 18,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1999 / 1ste druk / 456 pagina’s / Engels / 9780879839680
€ 18,50
Uitverkocht
Uitverkocht
More and more people who have been diagnosed with cancer or related illnesses embrace alternative medicines, and seek out holistic practitioners who use vitamins, herbs, nutrition, homeopathy, and acupuncture to treat the disease. This long-awaited book by Donald Yance – one of the nation’s most respected herbalists – is a major contribution to the literature of natural healing and cancer.
| Gewicht | 792 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,6 × 18,8 × 2,8 cm |
| ISBN | 9780879839680 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | McGraw-Hill |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 456 pagina's |
| Gewicht | 792 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,6 × 18,8 × 2,8 cm |
| ISBN | 9780879839680 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | McGraw-Hill |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 456 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.