Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 1977 / 111 pagina’s / Nederlands / 9789020250190
€ 8,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 1977 / 111 pagina’s / Nederlands / 9789020250190
€ 8,50
Op voorraad
Op voorraad
Het helpt haar haar zwangerschap intens te beleven en ook de bevalling zeer bewust voor te bereiden. Door yoga oefeningen kunnen wij ons inleven in al onze organen en spieren.
Dit is een voorwaarde voor totale ontspanning en voor gerichte ontspanning waar dit bij de geboorte nodig is. Dit boek toont hoe de zwangerschap een grootse en feestelijke ervaring kan worden die zelfs tot een mystieke beleving kan leiden.
| Gewicht | 401 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,6 × 16,7 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789020250190 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij AnkhHermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1977 |
| Aantal pagina's | 111 pagina's |
| Gewicht | 401 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,6 × 16,7 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789020250190 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij AnkhHermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1977 |
| Aantal pagina's | 111 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.