Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2012 / 440 pagina’s / Engels / 9781847442963
€ 29,95
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2012 / 440 pagina’s / Engels / 9781847442963
€ 29,95
Op voorraad
Op voorraad
It is drawing near to the end of term, and the University at Cambridge is in turmoil over the opening of a new Common Library. There is an attack on one of the masters at a meeting to discuss the matter, and a body is found floating in the pond in the library’s garden on the eve of its opening. Meanwhile, there are rumours of a large force of dangerous smugglers lurking in the Fens. Aided by their friend Sheriff Tulyet, Bartholomew and Michael must thwart the invaders before the Feast of Corpus Christi the following week. To fail might mean the destruction of the town…
| Gewicht | 595 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,2 × 14,7 × 3,7 cm |
| ISBN | 9781847442963 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Little Brown UK |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 440 pagina's |
| Gewicht | 595 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,2 × 14,7 × 3,7 cm |
| ISBN | 9781847442963 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Little Brown UK |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 440 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.