Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2005 / 289 pagina’s / Engels / 9781857883558
€ 15,00
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2005 / 289 pagina’s / Engels / 9781857883558
€ 15,00
Op voorraad
Op voorraad
In wide-ranging conversations held over a year and a half, Senge, Scharmer, Jaworski and Flowers explore their own experiences and those of one hundred and fifty scientists and social and business entrepreneurs in an effort to explain how profound collective change occurs.
| Gewicht | 485 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,2 × 15,7 × 2,2 cm |
| ISBN | 9781857883558 |
| Auteur | Peter Senge, Betty Sue Flowers, C. Otto Scharmer, Joseph Jaworski |
| Uitgeverij | Nicholas Brealey Publishing |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 289 pagina's |
| Gewicht | 485 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,2 × 15,7 × 2,2 cm |
| ISBN | 9781857883558 |
| Auteur | Peter Senge, Betty Sue Flowers, C. Otto Scharmer, Joseph Jaworski |
| Uitgeverij | Nicholas Brealey Publishing |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 289 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.