Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 2014 / 240 pagina’s / Nederlands / 9789021557854
€ 17,00
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 2014 / 240 pagina’s / Nederlands / 9789021557854
€ 17,00
Op voorraad
Op voorraad
The Power of the Heart. Laat je hart je gids zijn van Baptist de Pape The Power of the Heart brengt de kracht, de wijsheid, de liefde en de intelligentie van ons hart op een volkomen vernieuwende wijze onder de aandacht. Wat hebben Paulo Coelho, Isabel Allende, Eckhart Tolle, Deepak Chopra en Maya Angelou met elkaar gemeen? Ze onderkennen de noodzaak van het luisteren naar je hart. Auteur Baptist de Pape sprak met hen en nog vele anderen. Hij creëerde een boek met een verrassende wetenschappelijke en spirituele onderbouwing dat aan het begin staat van een onstuitbare internationale beweging: laat je hart je gids zijn. Vind je ware potentie en je geluk, leef dichter bij je intuïtie. Coelho, Allende, Tolle, Chopra en Angelou inspireren, De Pape overtuigt.
| Gewicht | 551 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19,8 × 14,5 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789021557854 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kosmos |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 240 pagina's |
| Gewicht | 551 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19,8 × 14,5 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789021557854 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kosmos |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 240 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.