Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2013 / 342 pagina’s / Nederlands / 9789043028141
€ 21,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2013 / 342 pagina’s / Nederlands / 9789043028141
€ 21,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Neem je leven in eigen hand. Ontdek de voordelen van mindfulness.
Mindfulness is een bewezen meditatietechniek die je helpt om de balans in je leven te herstellen. Het is dé manier om onder meer depressie, angsten, stress en vermoeidheid te overwinnen. In dit werkboek laat Shamash Alidina zien hoe je de lessen uit zijn boek Mindfulness voor Dummies in de praktijk kunt brengen. Het bevat een groot aantal praktische oefeningen en technieken waarmee je meteen aan de slag kunt. Je experimenteert met verschillende meditatietechnieken en vindt effectieve manieren om tijd te maken voor mindfulness. Nu kun je negatieve en afleidende gedachten laten gaan en meer geluk en tevredenheid in je leven bereiken!
Shamash Alidina is professioneel mindfulnesstrainer, spreker en coach. Joelle Jane Marshall houdt zich bezig met de ontwikkeling van workshops over mindfulness en angst overwinnen.
| Gewicht | 600 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 19,4 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789043028141 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | BBNC uitgevers |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 342 pagina's |
| Gewicht | 600 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 19,4 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789043028141 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | BBNC uitgevers |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 342 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.