Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Redelijk / Paperback / 1ste druk / 2004 / 350 pagina’s / Nederlands / 9789055135158
€ 34,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Redelijk / Paperback / 1ste druk / 2004 / 350 pagina’s / Nederlands / 9789055135158
€ 34,95
Uitverkocht
Uitverkocht
We kunnen veel leren van de sjamanen die de meer den 45.000 jaar oude kennis van het evenwicht van al het leven voor ons hebben bewaard. Die kennis omvat de visie op het geheel en op de verbanden, alsmede het opwekken van onze instincten en intuïtieve krachten. Langs de weg van het Medicijnwiel zijn de onbeperkte mogelijkheden van onze intuïtie opnieuw te beleven. Ze helpen ons om ons eigen individuele medicijn te vinden, dat ons kan versterken en genezen. Onze kracht en onze energie bevinden zich in ons. We kunnen onszelf en daarmee de wereld weer ‘heel’ maken, de afzonderlijke delen van ons leven weer oppakken en in het net van het grote geheel weven.
| Gewicht | 465 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19 × 14,5 × 3,3 cm |
| ISBN | 9789055135158 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ruitenberg Boek |
| Kwaliteit | 2de Hands – Redelijk |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 350 pagina's |
| Gewicht | 465 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19 × 14,5 × 3,3 cm |
| ISBN | 9789055135158 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ruitenberg Boek |
| Kwaliteit | 2de Hands – Redelijk |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 350 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.