Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1987 / 347 pagina’s / Nederlands / 9789063531577
€ 29,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1987 / 347 pagina’s / Nederlands / 9789063531577
€ 29,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 541 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 14,2 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789063531577 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Medema |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1987 |
| Aantal pagina's | 347 pagina's |
| Gewicht | 541 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 14,2 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789063531577 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Medema |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1987 |
| Aantal pagina's | 347 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.