Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2006 / 400 pagina’s / Nederlands / 9789059204614
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2006 / 400 pagina’s / Nederlands / 9789059204614
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Alles over het gebruik van etherische oliën. In deze uitgebreide inleiding tot de aromatherapie wordt uitgelegd hoe etherische oliën worden geselecteerd om gezondheid, schoonheid en welzijn te bevorderen. Deze gids vertelt u alles over huidverzorging, massagetechnieken, het samenstellen van parfums, eenvoudige remedies voor veelvoorkomende kwalen en meditatietechnieken voor ontspanning.
Het boek bevat tevens een lijst van 68 veelvoorkomende en exotische etherische oliën. Elke ingang bevat de kenmerken van de betreffende
olie, de belangrijkste therapeutische eigenschappen en waarschuwingen over mogelijke contra-indicaties.
Gill Farrer-Halls schrijft, werkt als redacteur en maakt videoproducties over de onderwerpen aromatherapie en meditatie.
| Gewicht | 620 g |
|---|---|
| Afmetingen | 16,8 × 14 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789059204614 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Veltman Uitgevers |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 400 pagina's |
| Gewicht | 620 g |
|---|---|
| Afmetingen | 16,8 × 14 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789059204614 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Veltman Uitgevers |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 400 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.