Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 2008 / 301 pagina’s / Nederlands / 9789013028805
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 2008 / 301 pagina’s / Nederlands / 9789013028805
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Ideeën in de organisatie geaccepteerd te krijgen. Voor veel staf- en beleidsmedewerkers die goed zijn in hun vak, blijft dit nog steeds een groot struikelblok. En dat is jammer, want vaak is het hun taak vanuit hun discipline een bijdrage te leveren aan de organisatie. Wanneer ze echter niet over de vaardigheden beschikken om invloed uit te oefenen, gaat die bijdrage verloren. Eigenlijk is adviseren dan ook het tweede beroep van staf- en beleidsfunctionarissen.
Om succesvol te zijn in een organisatie is beheersing van de eigen vakdiscipline dus niet voldoende. In zes hoofdstukken leest u hoe u ideeën en adviezen in uw organisatie wél geaccepteerd krijgt. Hoe u weerstanden kunt overwinnen. Daarbij komen zaken aan de orde als ‘standvastig in doelen maar flexibel in methoden’, rollen en rolconflicten, het opbouwen van formele en informele netwerken, het onderkennen van en omgaan met de organisatiecultuur en het ontwikkelen van de juiste adviesstrategie.
| Gewicht | 468 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,2 × 15,7 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789013028805 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kluwer |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 301 pagina's |
| Gewicht | 468 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,2 × 15,7 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789013028805 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kluwer |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 301 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.