Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw – Inclusief CD / Paperback / 4de druk / 2007 / 161 pagina’s / Nederlands / 9789043011617
€ 13,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw – Inclusief CD / Paperback / 4de druk / 2007 / 161 pagina’s / Nederlands / 9789043011617
€ 13,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Het boek is opgebouwd rond de vijf belangrijkste ingrediënten van iedere succesvolle training: leerdoelen, deelnemers, didactische werkvormen, hulpmiddelen en randvoorwaarden en natuurlijk de persoon van de trainer zelf. Dit boek is opgezet als een soort kookboek om met al deze ingrediënten tot een geslaagd resultaat te komen. Zowel beginnende trainers als ervaren rotten in het vak zullen in dit boek veel van hun gading vinden. De bijgeleverde cd-rom bevat handige formulieren, checklists en andere hulpmiddelen die u kunt printen en meteen kunt gebruiken.
| Gewicht | 324 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,7 × 17 × 1 cm |
| ISBN | 9789043011617 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Pearson Education |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw – Inclusief CD |
| Opmerking | Inclusief CD |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 161 pagina's |
| Gewicht | 324 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,7 × 17 × 1 cm |
| ISBN | 9789043011617 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Pearson Education |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw – Inclusief CD |
| Opmerking | Inclusief CD |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 161 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.