Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2002 / 424 pagina’s / Engels / 9780385721547
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2002 / 424 pagina’s / Engels / 9780385721547
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
As more and more people in the West pursue yoga in its various forms, whether at traditional centers, in the high-powered atmosphere of sports clubs, or on their own, they begin to realize that far from being just another exercise routine, yoga is a discipline of the body and the mind. Whether used in the morning to set the tone for the day, during yoga exercise itself, or at the end of the day, during evening reflection, the daily reflections in Meditations from the Mat will support and enhance anyone’s yoga journey.
| Gewicht | 590 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19 × 19 × 2,4 cm |
| ISBN | 9780385721547 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Anchor Books |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 424 pagina's |
| Gewicht | 590 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19 × 19 × 2,4 cm |
| ISBN | 9780385721547 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Anchor Books |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 424 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.