Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 12de druk / 2008 / 199 pagina’s / Nederlands / 9789000331925
€ 9,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 12de druk / 2008 / 199 pagina’s / Nederlands / 9789000331925
€ 9,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Op een goede manier opkomen voor jezelf is voor veel vrouwen nog steeds een probleem. Hoewel vrouwen de laatste jaren steeds vaker hogere posities bekleden en het ver schoppen in de maatschappij, hebben veel vrouwen nog altijd moeite om voor hun eigen mening uit te komen of voet bij stuk te houden.
Ann Dickson legt uit waar dit aan ligt. Aan de hand van tientallen praktijkvoorbeelden, waarin je veel zult herkennen, maakt ze duidelijk hoe je je sterk kunt opstellen tegenover anderen. Ook geeft ze nuttige tips over hoe je een eind kunt maken aan gevoelens van machteloosheid thuis en op je werk. Uiteindelijk leer je dat een eerlijke, duidelijke en directe communicatie het beste werkt.
| Gewicht | 309 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,6 × 14 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789000331925 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Het Spectrum |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 12de druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 199 pagina's |
| Gewicht | 309 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,6 × 14 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789000331925 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Het Spectrum |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 12de druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 199 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.