Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 1998 / 279 pagina’s / Nederlands / 9789025413170
€ 19,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 1998 / 279 pagina’s / Nederlands / 9789025413170
€ 19,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Kennis staat in het brandpunt van de belangstelling nu managers ontdekt hebben dat je met kennis belangrijk concurrentievoordeel kunt behalen. Maar wat is kennis? Wie bezit kennis en kun je het meten? De groei van kennisconsulting en het feit dat het woord kennis steeds vaker te horen valt binnen bedrijven zijn tekenen van een groeiend besef dat voor het succes en wellicht de overlevingskansen van een bedrijf het steeds belangrijker is om te weten wat kennis inhoudt.
Davenport en Prusak gaan in op de praktische kanten van kennismanagement. Ze laten zien hoe ondernemingen effectief kennis kunnen begrijpen, opsporen, analyseren, meten en managen. Ook gaan ze in op het menselijke aspect van kennis en waarschuwen ze voor de beperkingen van de communicatie- en informatietechnologie.
| Gewicht | 481 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,6 × 14,5 × 3 cm |
| ISBN | 9789025413170 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Contact |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 279 pagina's |
| Gewicht | 481 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,6 × 14,5 × 3 cm |
| ISBN | 9789025413170 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Contact |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 279 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.