Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 5de druk / 2013 / 256 pagina’s / Nederlands / 9789048306251
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 5de druk / 2013 / 256 pagina’s / Nederlands / 9789048306251
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Handleiding voor het klussen in en om het huis. Maak iets moois van uw huis: met dit boek leert u hoe u dat het beste kunt aanpakken. Adviezen over het juiste gereedschap om goed en veilig te kunnen werken. Deskundig advies over de uitvoering van alle belangrijke technieken van woningverbetering, zoals schilderen, behangen, tegelen, vloeren leggen, houtbewerking, beveiliging, reparaties en onderhoud van uw huis. Duidelijke stap-voor-stapuitleg en tips van experts. Meer dan 800 foto’s en tekeningen.
| Gewicht | 782 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,7 × 17,5 × 2 cm |
| ISBN | 9789048306251 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Veltman Uitgevers |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 5de druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 256 pagina's |
| Gewicht | 782 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,7 × 17,5 × 2 cm |
| ISBN | 9789048306251 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Veltman Uitgevers |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 5de druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 256 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.