Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2006 / 105 pagina’s / Nederlands / 9789021337272
€ 23,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2006 / 105 pagina’s / Nederlands / 9789021337272
€ 23,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Elfenland is overal als we er maar voor openstaan. Elfjes zijn magisch, onsterfelijk, universeel en vormen een prachtig thema voor borduurwerk in kruissteek. De figuurtjes zijn perfect voor vele gelegenheden: het plezier van een verjaardag, de romantiek van een bruiloft, de vreugde van een geboorte, het avontuur van de kindertijd – elfjes brengen overal magie. Iedereen vindt hier wel iets van zijn gading, dus vertoef een poosje in elfenland en tover zelf al bordurend de mooiste prentjes tevoorschijn.
| Gewicht | 475 g |
|---|---|
| Afmetingen | 27,8 × 21,8 × 0,9 cm |
| ISBN | 9789021337272 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Cantecleer |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 105 pagina's |
| Gewicht | 475 g |
|---|---|
| Afmetingen | 27,8 × 21,8 × 0,9 cm |
| ISBN | 9789021337272 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Cantecleer |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 105 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.