Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 15de druk / 2000 / 110 pagina’s / Nederlands / 9789090056302
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 15de druk / 2000 / 110 pagina’s / Nederlands / 9789090056302
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Zeer handig boekje met duidelijke beschrijvingen en patronen van eerste lappenpopje tot en met ledematenpop.
| Gewicht | 237 g |
|---|---|
| Afmetingen | 16,9 × 18,5 × 0,7 cm |
| ISBN | 9789090056302 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Poppedijn |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 15de druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 110 pagina's |
| Gewicht | 237 g |
|---|---|
| Afmetingen | 16,9 × 18,5 × 0,7 cm |
| ISBN | 9789090056302 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Poppedijn |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 15de druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 110 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.