Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2006 / 128 pagina’s / Nederlands / 9789057647383
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2006 / 128 pagina’s / Nederlands / 9789057647383
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Acryl in 10 lessen is een complete schildercursus voor de beginner in tien gemakkelijk te volgen lessen. Stap voor stap wordt de basis van het schilderen met acrylverf uitgelegd en getoond hoe men de beste resultaten verkrijgt met dit unieke en zeer veelzijdige materiaal.
| Gewicht | 512 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19,4 × 28,4 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789057647383 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Libero |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 128 pagina's |
| Gewicht | 512 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19,4 × 28,4 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789057647383 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Libero |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 128 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.