Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2001 / 376 pagina’s / Nederlands / 9789053524534
€ 34,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2001 / 376 pagina’s / Nederlands / 9789053524534
€ 34,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Dit eerste deel van een tweedelig handboek behandelt de ontwikkeling van kinderen van af de vroegste bewegingen in de baarmoeder tot aan de volwassen uitvoering van motorische vaardigheden.
In deze introductie wordt een historische en theoretische inleiding gegeven van de mototrische ontwikkeling.
De auteur gaat onder meer in op de ontwikkeling van de hersenen, de skeletontwikkeling, het ontstaan van de handvoorkeur, de cerebrale lateralisatie, gezondheid en fitheid. Beschreven wordt hoe het motorische gedrag tijdens verschillende leeftijdsfasen verandert, dat al begint met de verschillende bewegingspatronen van baby’s.
De auteur beschrijft de nauwe relatie tussen waarneming en motoriek en zintuigelijke ontwikkeling. Ook wordt aandacht geschonken aan de atypische motoriek van kinderen met lichamelijke en geestelijke stoornissen, zoals kinderen met hersenbeschadigingen, zintuiglijke stoornissen (dove en blinde kinderen) of kinderen met een zgn. ‘minimale’ hersenbeschadiging. Het onderscheid tussen ziekte, stoornis, beperking en handicap komt daarbij aan bod. In het laatste hoofdstuk wordt een overzicht gegeven van bekende tests voor motorische ontwikkeling en lichamelijke fitheid.
Motorische ontwikkeling van kinderen. Handboek 1: introductie is bedoeld voor propedeuse- studenten bewegingswetenschappen, pedagogiek en ontwikkelingspsychologie en voor hbo-studenten lichamelijke opvoeding, dans en drama.
Handboek2: Theorie bestaat uit een theoretische verdieping waarin de verschillende ontwikkelings- opvattingen worden toegelicht.
| Gewicht | 777 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789053524534 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Boom |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 376 pagina's |
| Gewicht | 777 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789053524534 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Boom |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 376 pagina's |





Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.