Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2013 / 93 pagina’s / Nederlands / 9789082053401
€ 10,95
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2013 / 93 pagina’s / Nederlands / 9789082053401
€ 10,95
Op voorraad
Op voorraad
Wil jij weer ontdekken wat genieten is in jouw leven? – En weten hoe je dit eenvoudig voor elkaar krijgt? – Wat je kunt doen om te blijven genieten van wat er is? Speciaal geschreven voor jonge vrouwen met super weinig tijd! LevenWerkenGenieten helpt je in acht stappen naar meer rust, ruimte en energie. Dit handzame boek staat vol met praktische tips voor drukke vrouwen zoals jij. Tips om je eraan te herinneren dat het leven iets is om van te genieten. En wanneer jij geniet, inspireer je anderen dit ook te doen!
| Gewicht | 152 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,5 × 0,9 cm |
| ISBN | 9789082053401 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | LevenWerkenGenieten |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 93 pagina's |
| Gewicht | 152 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,5 × 0,9 cm |
| ISBN | 9789082053401 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | LevenWerkenGenieten |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 93 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.