Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2006 / 370 pagina’s / Nederlands / 9789043012171
€ 18,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2006 / 370 pagina’s / Nederlands / 9789043012171
€ 18,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Met de hulp van Golf voor Dummies 4e editie heb je gegarandeerd succes op de green! Deze nieuwe editie geeft de laatste ontwikkelingen op golfgebied en biedt actueel advies van de experts over onder andere het verbeteren van je basis en het controleren van de mentale aspecten van het spel. Gary McCord verstrekt vernieuwde informatie over grip, standen en swings en geeft je eenvoudig te volgen instructies over onder andere het verder en rechter slaan van de bal. Hedendaagse golfhelden en de beste golfbanen komen aan bod en er is uiteraard aandacht voor een goede golfuitrusting en de modernste golftechnologie.
| Gewicht | 665 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 2 cm |
| ISBN | 9789043012171 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Pearson Benelux |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 370 pagina's |
| Gewicht | 665 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 2 cm |
| ISBN | 9789043012171 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Pearson Benelux |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 370 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.