Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 7de druk / 1999 / 398 pagina’s / Nederlands / 9789060698068
€ 9,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 7de druk / 1999 / 398 pagina’s / Nederlands / 9789060698068
€ 9,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Jungs levensverhaal is geen autobiografie in de gebruikelijke zin van het woord. Voor alles is het een beschrijving van zijn innerlijke groei. Het volgt Jungs ontwikkeling vanaf het moment dat hij als kind zijn eerste diepgaande indrukken kreeg. Alles wat hij als doorslaggevend of bepalend voor zijn verdere leven voelde, krijgt ruimte aandacht: een droom als kind evenzeer als de verhouding tot zijn vader of de pijnlijke breuk met Freud.
| Gewicht | 780 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 16 × 3,4 cm |
| ISBN | 9789060698068 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lemniscaat |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 7de druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 398 pagina's |
| Gewicht | 780 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 16 × 3,4 cm |
| ISBN | 9789060698068 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lemniscaat |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 7de druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 398 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.