Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2016 / 128 pagina’s / Nederlands / 9789089986443
€ 34,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2016 / 128 pagina’s / Nederlands / 9789089986443
€ 34,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Dit boek biedt naast eenvoudige maar veelzijdige patronen diverse sierlijke motieven, gemaakt van haakkatoen en fijn garen. De geometrische blokken – vierkantjes, cirkels en zeshoeken – kunnen aan elkaar worden gezet om er grotere projecten van te maken en met de figuurtjes – zoals bloemen en planten, vissen en vogels, hartjes en nog veel meer – kunt u van alles versieren. Er is voor elk wat wils en voor elk gewenst niveau, van traditionele motieven tot sprekende en opvallende ontwerpen.
• Een volledige werkbeschrijving met telpatroon in kleur voor alle 75 kantmotieven
• Stapsgewijze aanwijzingen voor de basistechnieken
• Ideeën voor het versieren van kleding, accessoires en woontextiel
| Gewicht | 455 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,5 × 22,5 × 1 cm |
| ISBN | 9789089986443 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Libero |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2016 |
| Aantal pagina's | 128 pagina's |
| Gewicht | 455 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,5 × 22,5 × 1 cm |
| ISBN | 9789089986443 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Libero |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2016 |
| Aantal pagina's | 128 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.