Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 3de druk / 2012 / 274 pagina’s / Nederlands / 9789035135406
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 3de druk / 2012 / 274 pagina’s / Nederlands / 9789035135406
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Voor het eerst zijn de zeventien belangrijkste ontwikkelingsgebieden van kinderen tussen de nul en vier jaar overzichtelijk bij elkaar gebracht. Ontwikkelingspsycholoog Steven Pont legt in Mensenkinderen! op boeiende wijze uit hoe het gedrag van kinderen in die leeftijdsfase zich ontwikkelt. Je leert daardoor kinderen beter te begrijpen en in sommige gevallen hun gedrag zelfs te voorspellen! Dat betekent dat je, als je dit boek uit hebt, nooit meer hetzelfde naar kinderen zult kijken. Steven Pont is ontwikkelingspsycholoog en gezinstherapeut. Hij schrijft columns voor Het Parool en het ad en heeft vaste bijdragen in de bladen mama, Wij Jonge Ouders, ook en Ouders & coo. Ook schrijft hij voor het vakblad van de Kinderopvang. Hij wordt verder regelmatig door verschillende media benaderd om zijn kijk op de ontwikkeling van kinderen te geven.
| Gewicht | 585 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789035135406 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Bert Bakker |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 274 pagina's |
| Gewicht | 585 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789035135406 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Bert Bakker |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 274 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.